Przeczytaj list i połącz odpowiednio fragmenty zdań

Pobierz

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Przeczytaj rozmowę.. Przeczytaj fragment z Księgi Rodzaju i uzupełnij zdania poniżej.. Znajdź w wężach literowych nazwy dyscyplin .35. .. Pokoloruj odpowiednio klocki, z których został zbudowany zamek.. E. keine Schule.Ulotka (fragment), Moje zdrowe i piękne zęby, Wrigley Dental Program, 2001.. Zaznacz TAK lub NIE.. Wpisz niemieckie odpowiedniki wyrazów do krzyżówki i podaj hasło.1.. 2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z zadania 1.1) POŁĄCZ ODPOWIEDNIO FRAGMENTY ZDAŃ (numer połączyć z literą) 1. nazwa instrumentu nazwa tańca walc, kontrabas, kujawiak, skrzypce, gitara 37.. 2 w zdania zloŽone, dzieki czemu bedzie on bardziej spójny.6.. Najpowszechniejszym kanałem wymiany informacji w Internecie jest poczta elektroniczna.. 2013-11-11 10:45:18 Połącz fragmenty wyrazów tak aby powstały nazwy przedmiotów szkolych 2012-02-21 14:37:45Jeśli cytujesz jej fragmenty, nie zmieniaj ich treści i koniecznie zaznacz, czyje to dzieło.. To moja szkoła.. 2012-05-07 18:30:43; Język niemiecki.. W imieniu konsula Mr. Izaaka Falconbridge napisz list do przyjaciela, .Połącz fragmenty zdań,tak aby powstały wypowiedzenia zgodne z treścią tekstu .Następnie ułóż je w porządku chronologicznym ,wpisując od 1 do 6.. Następnie połącz połówki zdań 1-7, tak aby były zgodne z jej treścią .1 Dopasuj do siebie fragmenty zdań i zapisz je w zeszycie..

NIEMIECKI - połącz fragmenty , tworząc zdana ?

TAK NIE Ulotka informuje, że żucie gumy bez cukru pomaga dbać o zęby.. Przeczytaj list i połącz linią odpowiednio fragmenty zdań: München, den 1. niemiecki połącz zdania ze spójnikami denn i weil 2011-05-04 17:11:24; połącz fragmenty tworząc .6 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty (6.1-6.5), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. TAK NIE Zadanie 23.Znajdź ukryte wyrazy i napisz poprawnie zdania.Znajdź je, zaznacz i wpisz odpowiednio z rodzajnikiem.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Połącz strzałką każdy wyraz z odpowiednim podpisem w ramce.. Jeśli potrafisz, przeczytaj zdania w ramkach i połącz je z odpowiednimi ilustracjami.. Połącz linią nazwę dyscypliny sportu w języku niemieckim z nazwą w języku angielskim.. Wybierz odpowiedni wyraz, tak aby pasował do obu zdań w każdym zestawie (1-4).. 2013-11-11 10:45:18; Najnowsze zadania Dodaj zadanie.. Przeczytaj tekst i zdecyduj, które zdania są prawdziwe (R), a które fałszywe (F).. Uwaga!. Zadanie 22.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Im Schloss Nymphenburg besuchen wir dasPrzeczytaj list i połącz odpowiednio fragmenty zdań.

Wstaw ponižsze zdania wprowadzajace w luki.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów.Przeczytaj tekst i wykonaj związane z nim zadania od numeru 1 do numeru 5.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Oceń, czy zdania są prawdziwe.. .Następnie połącz połówki zdań 1-7, tak aby były zgodne z jej treścią poniżej.. Połącz za pomocą linii słowa o przeciwnym znaczeniu.. Połącz zdania odpowiednim spójnikiem !. 2010-10-14 17:51:20; J. niemiecki, połącz zwroty o przeciwnym znaczneniu ?. Wpisz w okienka liczby od 1 do 3. materiałów ukrytych pod.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Ponumeruj nuty, zaczynając od tej, która trwa najdłużej, a kończąc na tej, która trwa najkrócej.. A kopiując jej część, rób to .. Przeczytaj zdania.. Połącz kreską instrument z jego nazwą.. Łączy ona zalety poczty tradycyjnej (np. trwała forma pisania, możliwość dołączaniaPrzeczytaj ponownie przyk&adowy e-mail.. Tematem ulotki jest zdrowe odżywianie się..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt