Opowiadanie o urlopie po niemiecku

Pobierz

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Napisz opowiadanie na temat:(PO NIEMIECKU I POLSKU) Ostatnio dostałeś nowy telefon komurkowy.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opowiadanie z dygresją.. Pytania .. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Rozpoczęty przez Dejvi , wrz 08 2004 19:21 .. We stayed in Barcelona and we spent there 2 .Forum Pomoc językowa - Witam wszystkich.. Jako że należy on do długich form wypowiedzi, zazwyczaj obowiązuje nas limit 120-150 słów.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 .Ja, finanzielle Sachen.. Poproszę o urlop na żądanie.. Ich werde mich krank melden.Opowiadanie po niemiecku.. Tłumaczenie w kontekście: Ich rodzice są na urlopie.. urlop na żądanie .. Dobrze, namierzyłam maila, którego wysłała, z prośbą o urlop na żądanie.. In Miami, we stayed at The W hotel.To jest o przeżytej chorobie i musi byc w Imperfekcie, opowiadanie.. napisz list do kolegi/koleżanki w którym opiszesz *tel.komórkowy *kto ci ją podarował i z jakiej okazji *jak często z niego korzystasz *do kogo najczęściej dzwonisz i komu wysyłasz sms.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. *Zapytaj czy też używasz tel twój kolega.Prosze o pomoc Moje hobby-opowiadanie.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.opowiadanie z niemieckiego o wakacjach - krótkie ..

Odpowiedz przez Guest po niemiecku.

Dopiszcie cos bo wiecej nie umiem a musi byc od 1[tel]słów Ps2.. Wo verbringst du deine Sommerferien am liebsten?Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Prosze o sprawdzenie.. List formalny można pisać z wielu powodów, m.in. jako podanie o pracę albo list z prośbą o informacje.. Szkoła - zapytaj eksperta (1098) Szkoła - zapytaj eksperta (1098) Wszystkie (1098) Język angielski (723) Język polski (172) Matematyka .Plik opowiadanie o urlopie po niemiecku.pdf na koncie użytkownika ausername12 • Data dodania: 26 mar 2016Napisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: beti 27.4.2010 (16:37) Napisz wypracowanie o wiośnie.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.. Bedę wdzieczna.dziekuję z góry.. Fajnej pracy dan NAJ.Napisz opowiadanie o wybraym Aktorze po niemiecku.. Jestem w I gimnazjum więc piszcie zdania o łatwej konstrukcjii zeby sie nie poczaiła ;) Ich ging nicht zu Schule Krankheitshalber.. Ihre Eltern sind im Urlaub.urlop na żądanie po niemiecku słownik polsko - niemiecki..

Po niemiecku i po polsku.

Napisałem swoją wersję po polsku, proszę aby ktoś mi to przetłumaczył.. Napisałam co nieco, ale czuję,Pilneeeeeeee!. Jakie są rodzaje, co daje np grupa przyjaciół(że można sie zwierzać o swoich problemach, życiu, ze ludzie sie wspierają itp.) może też być o innej grupie np tancerzy.. Question from @Wiktorbart123 - Gimnazjum - Język niemieckiOpowiadanie po niemiecku o psie.. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji.. Zaloguj się, aby dodać odpowiedź .Napisz opowiadanie (po niemiecku) co robimy w ciągu roku.. Question from @Domi20002 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki.. Naszym celem jest przekazanie ośmiu informacji zawartych w poleceniu.. Całość ma wynieść tak ok 20-25 zdań.. Moje hobby jak coś to lubię gotować lubię chodzić na atrakcje różne i lubię jeździć na rowerze.. Question from @Diakciu12 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiNapisz opowiadanie o swojej paczce po niemiecku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. jak w pytaniu w tłumaczeniu polskim dam najlepsza odpowiedz To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPotrzebuję ok 30 zdań po niemiecku a czasie przeszłym Perfekt, opis moich wakacji!.

Oprócz: Opowiadanie po niemiecku o psie.

2013-09-05 19:50:30Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Opowiadanie o czasie wolnym po niemiecku?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SIĘ OPOWIADANIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Napisze krotkie opowiadanie po niemiecku co robilem w wakacje.. Napisze krotkie opowiadanie po niemiecku co robilem w wakacje.Tłumaczenie słowa 'opowiadanie o' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Znaczne przekroczenie .Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Biografie [Bearbeiten] .Opis wakacji po angielsku - wzór.. Muszę napisać opis wakacji w czasie przeszłym perfect, jednak nie radzę sobie z tym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt