Opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym

Pobierz

Ostatnią resztę dni spędziłem w domu, w tym czasie spotykałem się z moimi kolegami i koleżankami, grałem z nimi w siatkówkę i jeździliśmy rowerami.. Potrzebuję przetłumaczenia opowiadania o wakacjach w czasie przeszłym po niemiecku .. PILNE BO NA JUTRO!. 1.Wczoraj sprzątałam swój pokój.Czas przeszły Imperfekt to nazwa niemieckiego czasu przeszłego prostego.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !. Całe dnie tańczyliśmy .. Zadanie jest zamknięte.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 924 3 komentarze.. 2013-10-16 21:38:42 Napisze ktoś krótkie opowiadanie twórcze ?. Präteritum to czas, którym się dziś zajmiemy.Jeżeli chcesz powiedzieć po niemiecku, że coś lubisz robić, dodaj gern do czasownika głównego.. W obu przypadkach używamy czas przeszły prosty Präteritum.. - W dzieciństwie lubiłam jeść cytryny.. — Przeczytaj też wpisy o czasie przeszłym .Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów) .. Jakiś czas temu byłam na wsi.. 2010-01-22 19:00:33 Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22List z wakacji po niemiecku w czasie przeszłym.. Oprócz tanca chodzilismy na plaże .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym?

Później sprzątnąłem mój pokój i zjadłem kolację.. W domu odpoczywałam.. 2011-09-05 22:36:41Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. Po południu poszłam do domu.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. W pochmurne dni oglądałem telewizję lub grałem na komputerze a gdy nie było prądu to czytałem książki.W języku niemieckim nie znajdziemy czasów, ciągłych takich jak w języku angielskim.. Zgłoś nadużycie.. Zadanie jest zamknięte.FACEBOOK----- ----- 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.cały czas świeciło słońce a niebo było prawie bezchmurne.. A mianowicie: czas przeszły Perfekt oraz Plusquamperfekt, które są czasami złożonymi.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Zjadłam obiad.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. ( w ferie Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22.. Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.. Ich habe ein .potrzebuje na dzisiaj opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym..

Oprócz: List z wakacji po niemiecku w czasie przeszłym.

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Moje wakacje spędziłam nad morzem na obozie tanecznym .Byłam we Władysławowie przez 14 dni .. Nie będzie to jednak oryginał, tylko prostsza wersja bajki.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Bajki po niemiecku - Präteritum to wpis, w którym przeczytasz krótką bajkę w języku niemieckim.. Z góry dziękuję .. 2010-10-25 14:47:09 Jak będzie po niemiecku besuchen (zwiedzać, odwiedzać) w czasie przeszłym ?. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Szczególnie w języku mówionym.. Meine sommerferiwn waren .Plik opowiadanie po niemiecku w czasie przeszlym.zip na koncie użytkownika navasahamed121 • Data dodania: 4 kwi 2015Proszę o napisanie po niemiecku w czasie przeszłym jednego dnia pechowego w szkole.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. O 14:25 pojechałem do domu.. Składają się one z dwóch części, z czasownika posiłkowego oraz imiesłowu czasu przeszłego Partizip II.W szkole napisałem dwie klasówki..

W między czasie .Napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt.

Wieczorem grałem na komputerze i czytałem książkę.. 2011-10-12 18:58:40Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22 jezyk angielski napisz opowiadanie o duchach w czasie przeszłym 2009-02-05 17:33:58 Napisz opowiadanie o twojej wymarzonej szkole na jedną strone A4 !. czasowniki modalne niemiecki odmiana czasownika lubić po niemiecku odmiana czasownika mogen odmiana .. z angielskiego matura rozszerzona angielski matura z angielskiego mickiewicz konrad wallenrod mickiewicz pan tadeusz opis opowiadanie Oświecenie .Proszę o pomoc !. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Po zajeciach wracam o domu.. Dla przykładu, w języku niemieckim nie rozróżniamy tego, czy ktoś wykonywał czynność jedzenia przez chwilę, czy przez dłuższy czas.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Świetnie się bawiłam .. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jest to więc bajka po niemiecku dla początkujących.. Tytuł bajki to "Brzydkie kaczątko", czyli po niemiecku "Das hässliche junge Entlein".Autorem oryginału jest oczywiście Hans Christian Andersen.Jedno znanie po niemiecku w czasie przeszłym?.

Forma möchte w czasie przeszłym Perfekt.

Zgłoś nadużycie.. W języku niemieckim są trzy czasy przeszłe.. O 22 poszłam spać.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.Jedno znanie po niemiecku w czasie przeszłym?. O 23 poszedłem spać.. Bardzo się cieszyłam, że mogłam spędzić trochę czasu z moją kuzynką i babcią.. 2009-05-09 13:44:59opowiadanie w czasie przeszłym perfekt po niemiecku OBOJĘTNIE NA JAKI TEMAT MOŻE BYĆ OPOWIADANIE Z WAKACJI,DZIEŃ W PRACY Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO WAŻNE PROSZĘ:) pakos17 29.02.2012Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Zrobiłam zadanie domowe.. Czasownik mögen w formie Konjunktiv II jako möchte (chciałabym) również nie występuje w czasie przeszłym .Odmiana czasownika mögen w czasie przeszłym przedstawia się .. sie/Sie - mochten.. 2013-10-16 21:38:42 Kto mi napisze krótkie opowiadanie o chorobie po niemiecku w czasie przeszłym ?. 2013-10-16 21:38:42; Jak napisać `Ja byłam często na plaży i się opalałam `po niemiecku w czasie przeszłym?. 2010-11-17 16:59:36; Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22; Jak napisać po niemiecku w czasie przeszłym "Było super ! ".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt